| anonim_4396 a întrebat:

Buna toti Romanii! Tara noastra e plina de rromi (tigani) si deja foarte multi Romani sau amestecat cu tiganii. Cum credeti peste cate secole o sa ne omogenizam cu tiganii complet? Este nevoie cat cat mai rapid sa luam decizii, nu?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Ce putem face noi?
Tiganii vor cucerii Romania..pentru ca in vremurile astea grele o familie face un singur copil, in timp ce tiganii fac ca pe banda rulanta... Dupa parerea mea ar trebui castrati.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Iti multumesc pentru funda happy
Un an nou fericit sa ai :*

| Nolkyz a răspuns:

Trebuie sa gasim un fel de Hitler, ca sa pastram rasa pura.

| daηă a răspuns:

Rromii sunt şi ei oameni care nu ar trebui să fie trataţi aşa, pentru că se vor transforma în ceea ce societatea crede că toţi sunt. Există şi rromi buni, ca de exemplu cei care mi-au ajutat părinţii.A fi rrom nu înseamnă a fi o persoană rea. Doar pentru că aşa se nasc, sunt judecaţi. Crezi că toţi românii sunt buni?

| LolaLollita a răspuns:

Sunt rromi care merita tot respectul nostru si romani care nu merita nimic. Omenia din fiecare conteaza pana la urma.

| MrChicken a răspuns (pentru LolaLollita):

Aici deja nu se mai pune accentul pe aceea ca sunt unii tigani care sunt mai buni ca Romanii. Fiindca toate natiile, toate etniile isi au oameni buni si oameni rai, needucati. Cum sunt majoritatea tiganilor rai, nespalati, needucati, prosti, la fel se pot gasi si romani de felul asta. Aici merge vorba despre aceea ca noi Romanii ne pierdem sangele nostru român, sangele nostru dac prin faptul ca nu ne gandim la viitor, la viitorul neamului nostru românesc si facem copii cu toti tigani, cu toti manelistii astia. Noi nu constientizam ca copii nostri deja nu vor avea un sange pur romanesc. Ma oameni, noi provenim din Daci nu din India. Nemaicontand la faptul ca tiganii ne strica imagnea in toata europa.

| NuMaContrazice a răspuns:

Eu sincer sa fiu nu am nimic cu tiganii care sunt respetuosi si de treaba, care au un minim de educatie. Chiar cunosc tigani mai de treaba decat unii romani, dar asta nu inseamna ca m-as insura cu o pirandalaughing, in cea ce priveste Romania peste cateva secole cred ca se vor schimba multe, inclusiv sangele oamenilor, pentru ca nr de romani din tara noastra scade in timp ce cel de rommi creste, deci va dati seama, tiganii fac 5-7 copii, in timp ce romani abia fac 2-3 in timpul vietii, asa ca suntem in dezavantaj...sad