| Gama196532 a întrebat:

am 16 ani si as vrea sa invat suedeza, cum as putea invata limba asta singur (adica cu internetul si altele fara sa merg undeva sa invat), la scoala fac engleza si franceza chiar daca la engleza ma descurc, limba franceza nici nu imi place nici nu vreau sa o invat si as vrea sa invat Sedeza, Multumesc anticipat!
Dau Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| raresandyandrei a răspuns:

Poti invata cu aplicatiile "invata suedeza 6000 de cuvinte" si internet polyglot( functioneaza si in romana). Sunt foarte bune. Eu invat de asemenea suedeza! Succes! Ne vedem la Uppsala! happy

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Incearca sa gasesti cursuri de suedeza online si eventual sa incepi sa vizionezi filme in aceasta limba.

| Anonimuserr a răspuns:

Descarca un curs de suedeza

| ksuper31 a răspuns:

Foloseste Duolingo! Pe mine m-a ajutat!
Succes!

| Minimalistul a răspuns:

Poti sa inveti Suedeza cu aplicatia Duolingo cu conditia sa stii Engleza.