| crissadeea a întrebat:

Am fost pe 11 februarie la olimpiada de limba, comunicare si literatura romana faza pe sector. Dupa ce s-au corectat lucrarile am luat 89, 5 puncte. Doamna mea de romana mi-a spus ca punctajul maxim este 120 ...insa este un anumit punctaj dupa care treci mai departe. imi puteti spune care este acela? Funda! love struck

Răspuns Câştigător
| tinaHd a răspuns:

Nu este un anumit punctaj, dar oricum trebuie sa ai peste 100-110. daca te califici printre primii 3 treci mai departe.succes:*:*eu dau maine pe judetwinking:*

| crissadeea explică (pentru tinaHd):

Aha! Multumesc! Inseamna ca nu am trecut sad.ce rau imi pare sad! Succes pentru maine happy!

| tinaHd a răspuns (pentru crissadeea):

Poate ai trecut depinde si de ceilalti, si mersi:*:*

| crissadeea explică (pentru tinaHd):

Da! Va trebui sa ma duc pana la scoala unde am dat olimpiada! happy si cu placere!