| BruthalHeart a întrebat:

Am fost repartizata la liceul Gh. Sincai la profilul mate-info doar ca nu stiu la care mate-info fiindca sunt 5 clase cu intensiv info, intensiv engleza sau simplu...nu stiti cand se face repartizarea pe clase la acest profil? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Listele cu elevii din fiecare clasă se afişează în perioada 1-15 septembrie la Avizierul liceului happy
Sau, cel puţin, aşa ar trebui...

Dacă nu s-au afişat, atunci întrebi la Secretariat!

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Inteligentulextra13 a răspuns:

Cam in aceasta situatie sunt si eu, eu am intrat la filologie, si tot asa se face pentru ca sunt 2 clase, si nici eu nu stiu cand o sa fie repartizarea