| yupiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Hey big grin
Trec in clasa a 9-a, mate-info intensiv.La liceul meu sunt 3 clase de mate-info(A B si C), dintre care o clasa (A) intensiv.Am vazut ca sunt destul de multi care vor la intensiv, si sunt curioasa, daca vor fi foarte multi, vor face 2 clase? thinking
Eu sunt a 24-a din 87 admisi la acest profil, deci sigur voi fi la A.
Si inca ceva : Cand se va face repartizarea pe cele 3 clase? Adica sa stiu cine va fi la A, B, etc.
Multumesc mult!winking

3 răspunsuri:
| ChangeName a răspuns:

Draga "FetiţaDinGumiţă" eu sunt in clasa a zecea si nu prea stiu ce sa iti spun. Am ajuns la liceu cu media 7.04 si ar fi trebuit sa intru macar la o clasa de electrica, dar. datorita faptului ca alti elevi m-ai slabi decat mine s-au transferat la alte clase mai bune eu am ajuns la mecanic chiar daca nu ar fi trebuit.
deci concluzia este ca daca ajungi la o clasa care nu iti place ai putea sa incerci sa te transferi la cea care iti place tie.
Succes si pune mana sa inveti bine si in continuare ca vine bacu!winking

| yupiiiiiiiiiiiiii explică (pentru ChangeName):

Se pare ca n-ai inteles aproape nimic din intrebarea mea laughing

| ChangeName a răspuns (pentru yupiiiiiiiiiiiiii):

Eu am incercat sa te ajut cum pot straight face