| sillmer a întrebat:

Buna TPU.Am intrat la facultatea de medicina si farmacie Timisoara, dar din pacate am intrat la cu plata.As dori sa intreb pe cei care stiu daca taxa de 1200euro se poate plati in rate, sau trebuie platita integral, la inceputul anului...Tot pentru cei care cunosc...voi ce credeti, e greu sa trec de la cu plata la buget? Va multumesc.

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Se plateste si in rate. De obicei profesorii de la ' cu plata' sunt si la stat. Asa ca e greu de trecut caci pe ei banii ii intereseaza.Si nu lasa 'vacuta de muls'. Simplu: poti fi cat de tare-oi fi.