| annd_2179 a întrebat:

BUna TPU. am mai pus o data intrebarea asta, stiu ca pe TPU nu se fac temele, dar va rog sa ma ajutati cu o compunere sau cateva idei despre Mi-am despletit privirile pe mare. fundita : o3

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Who_i.am17 si te ajut funda?

5 răspunsuri:
| Fluture a răspuns:

Hei.
Uite o idee, doar o idee.laughing
Poti spune ca, locuiesti la mare, intr-o casa cu peisaj spre mare, si ca intr-o zi...cand era o furtuuna foarte puternica, un vant super puternic...ai privit mai cu atentie marea, valurile. Si ti-ai dat seama ca ele sunt ca oamenii, isi exprima furia si resentimentele sau chiar energia, fericirea prin acea agitatie, acel neastampar. thinking
Alt ceva nu stiu, momentan!laughing
Daca nu intelegi ceva da-mi un msg si iti maie xplic:*
Multa bafta si o seara placuta in continuare!

| annd_2179 explică:

La romana. pai in care sa descriu marea, si sa folosesc foarte multe figuri de stil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu cred c`ar trebui sa descrii marea thinking Despre valuri cum se misca,despre culoarea apei, despre cer, despre apa cum se bate de stanci,.din toate poti face o minune cu niste imagini artistice si figuri de stilwinking.
Bafta big grin

| Şopârlă a răspuns:

Pune mai multe detaliiwinking
De exemplu: La ce materie iti trebuie(poate romana dar poate la ed tehno rolling on the floor))))hee hee) si cate... trebuie sa folosestiwinking
Si cam despre ce? nu numai titlulwinking

| KyufyxD a răspuns:

Am scris-o la mesaj am scris mesaj