| AmaliaAmi a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie disperata de ajutor.Maine dau Testul de Intensiv Engleza si as vrea sa stiu ce se da.Va rog sa imi raspundeti.crying

3 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Daca spui si ce clasa esti ar fi perfect happy straight face

| AmaliaAmi explică (pentru Idc12345):

Am trecut acum clasa a9-a si am intrat la Intensiv Engleza si trebuie sa dau un test de inceput ca sa vad daca intru.Si as vrea sa vad ce se da

| TudyCFR a răspuns:

Se da un test in engleza si trebuie sa il rezolvi nu o sa fie asa greu.