| Alexandra_Florea_1996 a întrebat:

Am o dilema, care este adresa facultatii de chimie de la UB, cea de pe soseaua panduri sau cea de pe bulevardul regina elisabeta? Stiu ca cea de la regina elisabeta are secretariatul acolo, dar facultatea?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi simplu, faci rost de numarul de telefon de la secretariat, suni acolo si îi întrebi pe dînșii sau pe dânsele, sau te duci personal acolo, cu buletinul, ca poate ti l cere, ca sa dea informatia. O seară bună.