| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ajung cu metroul la Facultatea de Psihologie de pe Soseaua Panduri? Nu imi raspundeti la intrebare cu o intrebare, multumesc.

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Mergi cu metroul până la stația Politehnica și apoi 15 min pe jos.

Cum ajungi la stația Politehnica depinde de locul din care pornești, dar am înțeles că nu am voie să te întreb care este acesta.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Te sui în metrou (tu știi de unde) și cobori la Politehnică (e cea mai apropiată stație de Facultatea aia).

| FaraNume1245 a răspuns:

Iei metroul, mergi 2 stații, faci la stânga de două ori, iei autobuzul și mai mergi 3, apoi iei taxi că ți-ai dat seama că ai pus o întrebare cretină.

| lalala2019 a răspuns (pentru FaraNume1245):

Da raspunsul tau penibil cine l-a cerut? Eu sigur nu. Pleaca!

| FaraNume1245 a răspuns (pentru lalala2019):

Ba chiar tu l-ai cerut.