| Trofimov_Andreea-Maria_1994 a întrebat:

Am o întrebare am auzit de o carte în care personajele principale își zic "te traiesc" pentru ca nu știu dacă se iubesc sau se plac (to love+to like=to live). Știe cineva cum se numește carte? Dau Fundiță!

3 răspunsuri:
| AleXzpm a răspuns:

Salut Andreea,
M-ai făcut curios, am făcut ceva research pe tema asta dar nu găsesc nimic.Ai more info?
Mulțumesc.

| Trofimov_Andreea-Maria_1994 explică (pentru AleXzpm):

Îmi pare rău că răspund după aproape un an, dar am gasit cartea și m-am gandit ca ar fi ok sa te anunt. Se numeste Hopeless de Colleen Hoover.

| Trofimov_Andreea-Maria_1994 explică:

Știu ca se găsește pe eMAG. Chiar as vrea sao citesc dar nu o pot găsi. sad