| flavia002 a întrebat:

Buna TPU am o problema urgenta azi eu aveam sportul dar un coleg mi-a spus ca a aflat de la alta colega ca azi nu facem sportul si eu nu stiu daca sa ma duc imbracata in sport sau nu ca am sportul la prima ora. Voi ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| WeaponGirl a răspuns:

Pai daca e la prima ora,nu cred ca mai are timp sa se schimbe, du-te in sport si in geanta iti iei alte haine... dupa ora de sport,, te schimbiwinking

6 răspunsuri:
| rolly3342 a răspuns:

Ce intrebare stupida, ce minte redusa au fetele.

| jerrygabrielle a răspuns:

Te duci cu echipamentul in geanta...

| jerrygabrielle a răspuns:

Da ce se duce la scoala la fix de nu are timp sa se schimbe?

| Kaℓi a răspuns:

Doamne fereste! sad

| Madalina285 a răspuns:

Mai bine te imbraci in sport,avand in vedere ca este si prima ora. Poti sa iti iei in ghiozdan si uniforma sau ce porti tu la scoala, si sa te schimbi dupa ora de sport, chiar faca ai avut-o sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi normal si, la sport, sa-ti rupi hainele de pe tine, motivand ca ai fost mintita si ca-ti pedepsesti astfel colegii.