| nessayaR a întrebat:

Daca iti depui cererea de transfer la liceu pentru semestrul 2 de pe acum tio ia in considerare? Adica u e prea devreme? Si sedintele cand se fac inainte de vacanta sau la inceputul sem 2 pentru aprobarea cererilor de transfer? Iar cererea cine tio aproba directorul sau consiliul?

4 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Cerere-a s-e i-a i-n considera-re d-e l-a in-ceputul urmatorul-ui a-n s-colar.

| FlAiser a răspuns:

Eu nu stiu cum sa ma inscriu la un liceu si mai am 7 luni rolling on the floor
de cls 8

| donnie112 a răspuns:

De ce te grabesti sa iti depui cererea de acum, poti sa o depui si de acum dar cred ca nu e necesar sa te grabesti de acum, iar cererea ti-o aproba directorul scolii la care activezi in prezent

| ETZ a răspuns:

De ce nu intrebi asta la scoala?