| nessayaR a întrebat:

Vreau sa imi depun cererea de transfer (la liceu)cu 2 saptamani inainte de vacanta.Daca o depun atunci fiind inca in decursul semestrului unu nu ti-o ia in considerare. Daca vrei sa te transferi trebuie sa le depui cand vii din vacanta, adica la inceputul sem2?

Răspuns Câştigător
| wj a răspuns:

Cel mai bine e sa intrebi la secretariatul liceului unde vrei sa te transferi, sau de unde vrei sa te transferi. Ei is cei mai in masura sa te lamureasca..ca fiecare liceu e cu "regulile" lui si asa te asiguri ca reusesti.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este bine s-o depui spre sfarsitul semestrului I si spui ca vrei transferul incepand cu semestrul II. Succes!