| Pixie_5673 a întrebat:

am si eu o intrebare. la sfarsitul lunii trebuie sa merg la liceu pentru ca am situatia neincheiata la cateva materii. stie cineva ce se intampla acolo? adica dau un examen, ma asculta sau ceva de genul?

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| alexxu07 a răspuns:

Daca ai situatia neicheiata inseamna ca iti mai trebuie note deci pentru ele va trebuii sa te asculte sau sa iti dea niste teste

| dulshee a răspuns:

Hey.daca trebuie sa te duci la sfarsitul lunii inseamna ca ai ramas corigenta la cateva materii..stai linistita acolo poate sa iti dea un mic test simplu din materia la care ai ramas neincheiata.Te pup