| gsmro a întrebat:

Am si eu o mare problema: ieri, profesoara de romana ne-a spus sa lucram pentru maine niste exercitii din capitolul "Substantivul" din culegerea Foarte Bine, clasa a 7-a. Nu gasesc sa o cumpar, am comandat-o pe net, dar imi vine joi. Stie cineva unde as putea gasi culegerea pe net(in pdf...). Va rog, ajutor. FUNDA

Răspuns Câştigător
| alin568429 a răspuns:

Mai bine te-ai duce la o librarie ca acolo o iei cel mai repede

2 răspunsuri:
| alin568429 a răspuns:

Aaa ok

| gsmro explică:

Am mers la toate librariile din oras dar mi s-a zis ca vor primi in curand; nu conteaza, am xeroxat de la un coleg