| SwEEtGiRlZ a întrebat:

FUNDA! Vorbesc serios dau funda+vot!

Unde pot gasi(online)culegerea 2000 10/11, editura paralela 45, clasa 7, partea 1. Vreau sa gasesc niste exercitii acolo dar nu vreau sa o cumpar am nevoie doar de cateva exercitii! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt asa de fraieri cei de la editura sa publice exercitii din culegere pe vreun site(asa cine ar mai cumpara?!). Ma tem ca singura solutie este s-o cumperi ori sa gasesti pe cineva pe site care o are(eu am o culegere, dar e 2008/2009).

1 răspuns:
| SwEEtGiRlZ explică:

Multumesc pentru ajutor si sfaturi dar pana la urma am cumparat-o!