| Madalyna29 a întrebat:

:* Am si eu trei intrebari pentru voi big grin :
1. Care sunt cele mai bune licee din Bucuresti care au profilul mate-info?big grin
2. In ce consta facultatea de management?
3.Cu profilul mate-info se poate intra la facultatea de management? :X

PS: dau funda pentru cele mai multe informatii >:happy

2 răspunsuri:
| madalinaioana2008 a răspuns:

De la mate info poti sa mergi peste tot...pot sa spun ca e un profil la care studiezi de toate.si daca esti la acest profil si e mai greu ca la restul, sa nu te descurajezi si sa continui ceea ce ai inceput pentru ca mai tarziu iti spun eu ca o sa regreti:*: normal ca poti intra la fac de management. fara problemebig grin si in legatura cu liceele din Buc.nu stiu sa iti dau nume pentru ca nu stau in capitala, dar orienteaza-te la Colegiile Nationale.si oricum clasele de mate info sunt cele mai bune:*

| pavy_4451 a răspuns:

1.nu trebuie sa te duci neaparat la un liceu bun mai mult conteaza facultatea
2.pai facultateade management se refera la tipurile si elementele generaleale infiintarii unei afaceri...mai pe scurt te invata tot ce ar trebui sa stii despre o intreprindere.
3.da din cate stiu eu... fundita?big grin