| Anabella194 a întrebat:

Am terminat liceul acum 4 ani si as dori sa stiu daca ma pot inscrie anul acesta la examenul de bacalaureat sau trebuie sa mai fac seral? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Daca ai absolvit liceul, adica daca ai 12 clase terminate poti da bacalaureatul fara griji, trebuie doar sa te inscrii si nu mai trebuie sa faci nimic.Doar daca nu ai liceul terminat trebuie sa iltermini ca sa dai examenul.Nu conteaza de cand ai terminat liceul, poti sa-l fi facut si acum 10 ani, conteaza sa ai liceul terminat ca sa te poti inscrie in bac.Iti doresc succes!

1 răspuns:
| Diana661 a răspuns:

Da ce ai facut pana acum? Scz, sunt curios.