| Pastrama a întrebat:

am un proiect la fizica despre microscopul optic si trebuie sa gasesc informatii interesante de pus la rubrica 'Stiati ca?' doar ca nu gasesc niciunde.Pana acum am gasit doar despre microscopul electronic.Ma puteti ajuta?sad.

Răspuns Câştigător
| CristianMD a răspuns:

Http://dli.ro/microscopul-optic.html
aici sunt informatii despre data crearii cine si bla bla bla, sper ca vei gasi ce iti trebuie! bafta

| Pastrama explică (pentru CristianMD):

Ms de raspuns pana la urma n-am apucat sa mai adaug si aceste infromatii dar mersi oricum happy

| Cretu_Andreea_1995 a răspuns (pentru CristianMD):

Multumesc mult.