| Tucică a întrebat:

Buna TPU.As dori sa stiu daca este cineva la un liceu cu profilul "Stiinte Sociale".Imi puteti spune cam ce obiecte sunt, cu ce medie se intra si etc. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy
Eu sunt la stiinte sociale si pot sa iti spun ca este un profil destul de lejer big grin
Despre materii.ce sa spun. faci aceleasi materii ca si in generala insa exista si o mica diferenta: in clasa. a IX-a faci logica si argumentare, in a X-a psihologie, in a XI-a economie si sociologie, iar in a XII-a filosofie..materii la care dai si teza happy
de asemenea in a XI-a si a XII-a se scot din orar biologia, chimia, fizica si latina.
In privinta mediei..depide de unde esti. daca esti din Bucuresti..acum 2 ani cand am intrat eu cea mai mica medie era in jur de 8. Acum nu mai stiu big grin
Bafta!

| Tucică explică (pentru anonim_4396):

Ehe ar fi bine daca as intra cu media 8.Sunt din Piatra-Neamt, si nu stiu exact care este media de intrare.Multumesc mult pentru raspuns.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tucică):

Cu placere! happy