| 1Rebbe a întrebat:

As dosi sa stiu care este orarul unui elev - cls. a 9 -a - pentru. profilul Mate-Info. big grin
Multumesc anticipat! Funda! happy

Răspuns Câştigător
| dydy21 a răspuns:

Mate 5 ore
Romana 4 ore
Fizica 3 ore
Chimie, franceza, engleza, biologie, tic - 2 ore
Istorie, geografie, informatica,, sport, religie, logica - 1 ora
desen, muzica - 1/2 ore
de abia in clasa a 11 incepi sa faci 4 ore de info, nu mai faci tic, si nu mai faci decat o ora de chimie.

1 răspuns:
| s3s a răspuns:

4ore romana, 5 mate, 2 chimie, 2 TIC, 2 bio, 2 info, 1 geografie, 1 religie, 1 istorie, 2 franceza, 2 engleza, 2 fizica, 2 sport, 1 logica, 1 dirigentie, 1 optional