| keytleen a întrebat:

As vrea sa fac facultatea in Coreea de Sud dar nu stiu ce medie de admitere trebuie sa am ma refer la bacalaureat.Cam ce nota trebuie sa iau la bacalaureat ca sa primesc o bursa in Coreea de Sud..Am nevoie de raspunsuri URGENTE.

2 răspunsuri:
| VastiMM a răspuns:

Si eu sunt foarte curioasa! stie cineva? si stie cineva si un exemplu de facultatea X unde se poate aplica? si la masterat se poate merge cu bursa? keytleen tu ce ai mai aflat?

| keytleen explică (pentru VastiMM):

Nimic dar daca afli ceva spune-mi si mie