| Lycan a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti cum este, ce poti sa devii de la profilele
Stinte ale naturii?

Stinte Sociale?

Mate info?
Economic?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceul nu conteaza asa de mult in a decide ce cariera sa urmezi. Conteaza mai mult facultatea.

4 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Salut, astea is la liceu sau facultate, ca de facultate depind emia degraba lucrurile decat de liceu. Desi in ziua de azi, nu prea conteaza nici ce facultate termini, dar e bine sa lucrezi in domeniu...
-stiinte ale naturii: biolog, chimist, chestii de astea
-stiinte socaile: psiholog
-mate info: matematician, informatician sau ce vrei tu; parerae mea e ca de aici ai cele mai multe alternative
-economic: tot ce inseamna economist

| Lycan explică:

La liceu!
Ziceti-mi ce materii te axezi?
Ce poti sa urmezi dupa liceu?
Dau funda!

| Struţul a răspuns:

Poți ajunge îngrijitor de pelicani în Africa. Dar trebuie să ai grijă să nu te mănânce de viu, sunt foarte periculoși. Se dau în vânt după castraveții murați, dar și după mandarine din Croația. Baftă, Lycan Pelycan.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Struţul):

Haz 0

Întrebări recente