| LittleBeea a întrebat:

As vrea sa stiu care este, dupa parerea personala, cel mai bun liceu din Bucuresti unde exista si profil de stiinte sociale, caci pe acesta as vrea sa il urmez. As prefera din propria experienta, pentru ca uneori "faima" unui liceu nu corespunde nivelului profesorilor din liceu, sau al eficientei acestuia in educatie. Asa ca de aceea nu vreau o parere doar din auzite! Multumesc!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Părerea personală este irelevantă în acest caz :)

Vezi lista liceelor cu specializare de "Ştiinţe Sociale" la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/......iceu-pas-2

Vezi şi Topul liceelor din Bucureşti la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/....../top-licee

În funcţie de acestea, îţi poţi alege liceul dorit;)

Toate cele bune.

| LittleBeea explică (pentru bursuc001):

Mersi pentru site-uri, dar le vazusem deja si mi-am facut o lista, tot ce mai doream erau pareri legate de respectivele licee.

| bursuc001 a răspuns (pentru LittleBeea):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă.