| Evelyne96 a întrebat:

As vrea sa stiu de unde as putea sa-mi cumpar cartile de admitere la UMF Carol Davila din 2014 (fizica +biologie) si la ce pret s-au dat anul acesta. Am inteles ca se scumpesc de la an la an.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Le poţi comanda la linkul :
http://www.culegeri-admitere.com/p/umf-carol-davila-bucuresti.html

Toate cele bune.

| Evelyne96 explică (pentru bursuc001):

Prima data cand am cautat pe net am dat si eu peste site-ul asta. Dar nu poate fi unicul loc din Bucuresti unde se vand astfel de carti.

| bursuc001 a răspuns (pentru Evelyne96):

Au mai fost în vânzare la câteva edituri, dar s-a terminat stocul sad

O seară frumoasă.