| maryangelll a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce opere se studiaza in clasa a XI-a M.I. la limba si literatura romana sau programa pentru clasa a XI-a. Am cautat pe google si pe alte site-uri dar nu am gasit nimic. Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Uită-te în partea de jos a paginii pe http://lecturirecenzate.ro/

| aannddrreeaa a răspuns:

Imi pare rau ca nu pot sa iti raspund pentru ca eu intru intr-a X-a.Mi-ai putea spune si mie ce opere se studiaza? Scuze inca o data

| SerbanMarinEusebiu a răspuns:

Uite cauti mult pana gasesti eu asa fac
a da si daca e ma ajuti cu problema [2x(x+8)x3+4x(x+8)]:4=25