| Criss_Criss_1998 a întrebat:

Aş vrea să ştiu şi eu dacă se face practică la Protecţia Mediului. Urgent vă rog frumos trebuie să aflu. Mulţumesc anticipat. fundă

Răspuns Câştigător
| CryssCrySta a răspuns:

Nu stiu orientarea mea e catre mate-info, dar am intrebat-o pe matusa mea ce se face la protectia mediului si mi-a raspuns ca mergeau sa faca curat prin locuri publice sa zic asa.
Orele cam aste ar fi(P.s sunt luate de pe net):
Se face :Romana, Matematica, Fizica, Chimie, Biologie, Franceza, Engleza, Istorie, Geografie, Religie, Educatie fizica, T.I.C., M1(Ecologie ), M2(Investigarea speciilor), M3(Fenomene de risc ), M4 (Hazarde naturale). La bac se da : romana, mate, limba straina si o materie la alegere dintre : fizica, chimie, biologie si M-uri.

| Criss_Criss_1998 explică (pentru CryssCrySta):

Deci eu la practica o sa fac curat?

| CryssCrySta a răspuns (pentru Criss_Criss_1998):

Cam asa ceva.

5 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

Nu stiu exact, dar verisoara mea mergea sa faca curat prin biserici etc...

| Criss_Criss_1998 explică (pentru CryssCrySta):

laughing) asta-i practica?

| Criss_Criss_1998 explică (pentru CryssCrySta):

Asta-i practică?