| Mecoooo a întrebat:

As vrea si eu informatii despre :
magura {prajitura} aspectul ei exterior, in interior, forma si integritatea, culoarea, consistenta ei, mirosul, gustul si aroma
Stiti ca dau funda raspunsului corect si complex cat mai repede.

2 răspunsuri:
| DeliaMarius a răspuns:

Buna! Prajitura magura e micuta, la exterior umpluta cu ciocolata sau simpla, in interior cu crema de cacao, de lapte si miere, capsuni..., nu prea ajunge, trebuie sa-ti iei vreo 3 ca sunt cam mici. Miroase f fain, e buna, gustoasa, devreme acasa si iti lingi degetele. laughing

| Mecoooo explică:

Da e bine dar nu e complet