| anonim_4396 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre aplice de interior si de exterior?
Cum se alege? forma. etc

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Cum altfel decat dupa gust si tinand cont de aspectul general al casei sau al incaperilor respective?

| luiza a răspuns:

Eu sunt pentru, decat un candelabru prefer o aplica. Am puse aplici si pe peretii de la intrarea in casa, eu stau la casa.Ca forma poti alege ce crezi ca iti place, dar daca pui pe plafon una sa ai grija ca si cele de pe pereti sa fie asemanatoare.

| madagascar a răspuns:

Mergi la dedeman o sa gasesti la raionul de electrice pe cineva care te poate ajuta, spune-i suprafata pe care o ai ce vrei sa luminezi, etc si te vor ajuta, sunt foarte pregatiti