| Negro68 a întrebat:

Buna TPU!
Astazi la proba scrisa de matematica la evaluarea nationala nu sunt sigur de un lucru...
Cred ca nu mi-am trecut intreg prenumele ce nu cred ca este o mare problema dar s-ar putea sa imi anuleze lucrarea.
Ar trebuie sa ma mai stresez ca lucrarea mea va fi anulata?

Răspuns Câştigător
| user0010 a răspuns:

Cum să nu-ți treci întreg numele? Are dreptate Nirvana, dacă tu ai greșit, supraveghetorii erau hâța-hâța sau erau atât de chiori de nu și-o dat seama că nu ți-ai scris prenumele complet?
Acum roagă-te să-l fi scris bine, poate doar ți s-a părut.

| Negro68 explică (pentru user0010):

Sper ca doar mi s-a parut si am fost eu mai paranoic happy

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Pai și supraveghetorii nu au verificat colțul înainte sa ți-l lipească cu eticheta?