| Valenziana a întrebat:

Azi am avut proba de evaluare la limba romana. Ideea este ca la compunere am taiat peste niste cuvinte si am scris deasupra ca nu am avut loc cum era deja scris in continuare. Si la fel am mai facut si la altceva. Cineva mi-a spus ca se considera semn si acum mi-e frica sa nu-mi anuleze lucrarea? Chiar se considera semn? Mi cam frica

4 răspunsuri:
| Ercjiaai a răspuns:

Asa am facut si eu. Si profesorii supraveghetori au zis ca nu este nicio problema, sa las asa. Poate iti scade 1 punct la redactarea lucrarii, dar nu mai mult. Stai linistit.

| Valenziana explică (pentru Ercjiaai):

Sunt fata, si esti sigur ca nu se anuleaza? Ma astept sa-mi scada dar daca imi anuleaza lucrarea om is sad

| POC03 a răspuns:

Nu stiu. sper sa nu pentru ca asa am facut si eu la um exercitiu.

| XH2O04 a răspuns:

Da din pacate, dar inainte cineva trebuia za va zica chestia asta
Imi pare rau nu cred ca voiai sa auzi asta