| andra9819 a întrebat:

Azi am dat E.N. la matematica si cand am numerotat paginile, din greseala, in loc sa scriu 7/7 am scris 8/7. Am corectat (nu cu picul sau cu pasta corectoare), dar tot se mai vedea putin si intr-unul dintre colturi mi s-a intins cerneala putin (supraveghetorii mi-au spus sa stau linistita. Totusi mi se pot considera semne aceste 2 greseli si mi se poate anula lucrarea?

Răspuns Câştigător
| deisy006 a răspuns:

Nu cred, si o colega a gresit si doamna care ne supraveghea a chemat-o pe doamna directoare si spus sa-l faca pe 4 in 5.

| andra9819 explică (pentru deisy006):

Da,si eu l l-am facut pe 7 in 8.

2 răspunsuri:
| aleexxuuutzaa a răspuns:

7 pagini :o Oricum, stai linistita nu se va intampla nimic :*