| EstiApreciatDacaEstiDiferit a întrebat:

Care dati examenele de capacitate saptamana asta si cum v-ati pregatit?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Lol sunte-ti disperati cu examenele astea!
Parca zici ca ar fi cel mai important lucru din viata voastra... oricum tot maturatorii o sa ajungeti si mai stiu eu ce.
In ziua de azi cu carte nu mai faci nimic daca esti in Romania... las-o drk de carte si de examen... copil retardat

| WhiteLife a răspuns:

Pai m-am pregatit timp de 4 ani zi de zi, iar in ultimul timp facand modele de subiecte, sigur, m-am pregatit si rugandu-ma mult.

| DownTheStairs a răspuns:

Eu dau si am emotii, dar sper ca voi stii. Bafta si tie!

| AlexxR00 a răspuns:

Eu dau happy. Cam acum o luna toata lumea imi spunea sa invat din timp si in ultima saptamana sa stau chill dar eu doar in ultimele 2 saptamani m-am pus pe invatat si consider ca e mai bine. @onuonulica98 cred ca tu o sa fi cel ce ajunge maturator si se cam vede ca nu iti pasa de scoala....pacat.

| mihaiatv a răspuns:

Dau si eu saptamana asta si la romana am pregatit mai mult genurile liric si epic, iar la mate formulele la geometrie