| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre Facultatea de Drept? Din punctul vostru de vedere este o facultate buna, de viitor? Vreau cat mai multe opinii sau dacă ați făcut aceasta facultate îmi puteți da un sfat? Mulțumesc!

1 răspuns:
| LuS[z] a răspuns:

Facultatea de Drept este o facultate foarte buna doar ca acolo se invata pe de rost pana si virgula pentru ca sunt legi care trebuie stiute la perfectie. Daca iti place sa memorezi e in regula.Problema este dupa ce termini.Ca sa intri in barou ai nevoie de foarte multi bani.Succes happy