| alexandramara a întrebat:

Ce parere aveti de facultatea de litere(limbi straine)? Care ar fi media minima de intrare la buget?( puteti da exemple de facultati din orice oras)

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mediile diferă de la facultate la facultate ( depinde din ce localitate este )!

Vezi, spre exemplu, mediile ( din 2014 ) de la Facultatea de Litere din cadrul Universităţii Bucureşti la linkul :
http://www.studentie.ro/....../index.php

Toate cele bune!

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

O parere buna, limbile te ajuta destul de mult happy Acolo vreau sa merg si eu.