| PunkyBrunette a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de limbi straine?

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu cred că e o facultate care merită făcută, e ceva de viitor având în vedere că poţi deveni profesor, faci meditaţii şi câştigi mai mult decât un avocat, sau traducător, profesor universitar, stewardesă, etc. Şi eu o iau ca pe o posibilitate, că termin anul acesta liceul.

Numai bine!

| Mihaela1964 a răspuns:

O parere buna.

| Lila10 a răspuns:

Foarte buna! Mai ales daca vrei sa te faci stuardesa!

| Florinaa123 a răspuns:

E o facultate care merita facuta deoarece, in viitor iti vor prinde bine limbile straine. happy

| samwwe7 a răspuns:

Alege facultatea cu profesia care iti place si la care te pricepi, arata ca ai personalitate!