| Contreras_Graciela_1989 a întrebat:

Ce parere aveti de facultatea la distanta? Imi poate da cineva mai multe detalii? Cum inveti si cum e?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am o parere prea buna, ca nu inveti nimic, nu-i nimeni sa-ti explice si nici nu prea esti luat in seama, cand aplici pentru joburi si le spui ca ai facut facultatea la FF.

| sierra1 a răspuns:

E legată de prima intrebare: dacă vrei să inveți meserie (orice) nu faci scoala la distanță

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inutila, bani irositi. Inveti singur. Te duci la examene. Practic platesti o diploma si atat, ca experienta e 0