| DiaDiana9 a întrebat:

Se poate sa fac facultatea de invatator educator la distanta? Ce părere aveti? Cu practica cum o sa fie?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista facultatea d einvatator la distanta!

| Anonima6775 a răspuns:

Da poți să faci faci facultatea, te încurajez cu cel mai mare drag, Dumnezeu să îți ajute

| Anonima6775 a răspuns:

Da, există posibilitatea de a urma o facultate de învățător educator la distanță. Alegerea acestei modalități de învățământ poate fi benefică pentru cei care au alte responsabilități sau nu pot merge la cursuri tradiționale.

În ceea ce privește practica, în funcție de instituția de învățământ și de programa de studiu, poți avea diferite opțiuni. Există posibilitatea ca practica să fie realizată în școli sau în alte unități de învățământ sub supravegherea și îndrumarea unui cadru didactic.

Este important să te asiguri că facultatea aleasă oferă un program bine structurat și o colaborare eficientă pentru a-ți permite să îți desfășori activitatea de practică în condiții optime. Îți recomand să iei legătura cu coordonatorul de practică al facultății pentru a obține mai multe informații și clarificări. Baftă în drumul tău academic!?

| DiaDiana9 explică (pentru Anonima6775):

Deci as putea face practica in zona mea?

| Anonima6775 a răspuns:

Dacă îți place poți să continui dacă nu nu

| Catalinamatei98 a răspuns:

Da poti! Mult succes