| GoBackInFuture a întrebat:

Ce parere aveti voi despre liceul Gheorghe Sincai din Bucuresti? Se invata bine? Profesorii sau elevii cum sunt? Si credeti ca am sanse sa intru la mate-info cu media 9, 22, avand in vedere ca media de intrare a ultimului elev anul trecut a fost de 9, 37? S-ar putea sa-i scada media atat de mult la mate-info, cu 0, 15? Am vreo sansa? Multumesc tuturor raspunsurilor ajutatoare! big grin

2 răspunsuri:
| mmamiruna a răspuns:

Salutare,Sincai alaturi de liceele de top din Bucuresti se invata foarte bine, profesorii sunt foarte implicati in ceea ce fac.Referitor la medie da s-ar putea sa mai scada! BAFTA

| doolce_5899 a răspuns:

Buna! Si eu vreau sa intru la Sincai, la mate info. Am media de admitere 9.40. Eu sper sa mai scada media ca sa am mai multe sanse de intrare. Daca ai noroc, o sa poti si tu sa intri cu media 9.22. Succes!