| GoBackInFuture a întrebat:

Ce parere aveti voi despre liceul Gheorghe Sincai din Bucuresti? Se invata bine? Profesorii sau elevii cum sunt? Si credeti ca am sanse sa intru la mate-info cu media 9, 22, avand in vedere ca media de intrare a ultimului elev anul trecut a fost de 9, 37? S-ar putea sa-i scada media atat de mult la mate-info, cu 0, 15? Am vreo sansa? Multumesc tuturor raspunsurilor ajutatoare! big grin

1 răspuns:
| RobyK2 a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci sperante pentru ca s-a anuntat oficial ca mediile vor creste anul asta, notele sunt mai mari ca anul trecut!