| 93Anna93 a întrebat:

Cine stie daca a aparut cartea de teste pentru admitere de la UMF Iasi? Aveti idee cat costa?

Răspuns Câştigător
| Gabi_Cisla_Gabi_Riu_1992 a răspuns:

A aparut si costa 32 lei.O gasesti la tipografia facultatii.

| 93Anna93 explică (pentru Gabi_Cisla_Gabi_Riu_1992):

Merci! Intrebarea mea era mai veche, intre timp am vorbit cu cineva din Iasi sa imi si cumpere culegerea. Oricum iti dau fundita.

| bowtiki a răspuns (pentru 93Anna93):

Buna, de unte as pute face si eu rost de cartea de teste pentru admitere la umf iasi, am inteles ca nu se mai gaseste la facultate de cumparat... va rog puteti sa-mi dat-ti un link sau o librarie de unde as putea sa o cumpar?

| 93Anna93 explică (pentru bowtiki):

Se gaseste doar la universitate. Eu asa stiu. Nu se gaseste in nici o alta librarie din tara.