| Nake900 a întrebat:

Cum sa fac sa ma si joc, sa ma distrez si sa am si note mari? Am zece pe linie la romana si la celelalte materii in afară de geografie unde am doi de noua si la matematica unde am un opt si un noua. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ionutalex13 a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii care iti sunt prioritatile.este foarte greu sa le faci pe toate trei in acelasi timp.eu zic sa te distrezi si sa te joci in weekend si in restul saptamanii sa inveti

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Cum poți avea 10 pe linie la română, cînd tu nu știi să pui niște virgule într-un text de cinci rînduri?

| Nake900 explică (pentru corolav):

Uite tu cum scrii "rânduri" cati ani ai? 60?

| Nake900 explică (pentru corolav):

Se scroe când nu cînd. Ha ha! Cine vorbea?! Unu de varsta cca 60 de ani. Jalnic

| corolav a răspuns (pentru Nake900):

Nu am 60. Am 68.
Citește răspunsurile utilizatorului „corolav".
Sînt la poziția 119.