| IrinaIvashkov a întrebat:

Buna TPU

Da`ti`mi si mie nume de Facebook va rog si ma cheama Andra vreau sa contina numele meu ATENTIE: nu vreau nume gen Andrutzica Andruta Andra Andra Swetty Andra. Vreau cv gen Andra Ics De sau Andra Abce sau Andra RLM

Dau funda plus vot :**

Va rog :*

7 răspunsuri:
| bigsy a răspuns:

AndRa are facebook, mai nou
andra isi va face cont si pe tuitar
Ma Gasesti aCuM pE facebook. iee?

tu ai zis ics de [ XD ]. eu ti-am dat altele

a si :::. ::: AnDrA cauta poze pe GuGaL

| BubbleShoot a răspuns:

Kiddu Andra, Andu,. uite ai idei si tu...eu chiar nu stiu cum vr dar sper ca te-am ajutat cu ce am putut :*:*

| regitzy a răspuns:

Just a girl
Crazy girl
Rocker girl
Just Andra
AnDrA
дηdя@

| Andrada666 a răspuns:

Poti sa incerci Andra Bhaaa sau Andra C.T.F(cea mai tare fata)big grin

| DiamondShine a răspuns:

Gen a.n.d.r.a

xcs andra

Andra douapunctex

Yo andhra

| oniQqQ a răspuns:

PAI mie mi-ar place numele asta daca ma`r chema Andra:
-AnDDruuX Aq
-AnDra Mwe ma rog depinde de tine tu sti cel mai bine ce iti place asa ca alege tuwinking

| adelina00 a răspuns:

Andra doua puncte ics...sau Andra si celalalt prenume al tau... funda?