| anonim_4396 a întrebat:

Daca am 4 la purtare pe primul semestru si 10 pe al doilea raman repetenta?(sunt la liceu)

5 răspunsuri:
| alabalaportocalala a răspuns:

Frate esti buna! spune-mi cum ai reusit? sa-i transmit si colegului meu ca de vreo luna tot se chinuie!

| Acier a răspuns:

Media pe ambele semestre trebuie' sa fie cel putin 5.
In cazul tau, daca pe al doilea sem o sa ai sub 6, te vei numi repetenta.

Succes, si nu mai chiuli!

| SiminaSalvadore a răspuns:

Ce Doamne iarta-ma ai facut ca sa ai 4 la purtare?
Nu ai niciun 4, te-au speriat profesoarele dar 9 s-au putea sa ai!

| BogdanAiud a răspuns:

Eu stiu ca nu poti sa ai 4 la purtare, stiu ca de la 6 esti exmatriculat/a...scuze daca te-am dezamagit dar la mine in liceu asa e.Bafta

| PetroluFan a răspuns:

Nu ai cum sa ai 4 la purtare, la 6 este exmatriculata, doar daca ai punctele trecute cu creionu`... si decizia inca nu s-a luat, poti sa te cumintesti la o ora si poate ti se va sterge.