| UbexFlo a întrebat:

Daca ma transfer la Liceul de Arta la Muzica(vocal) la ce o sa BAC-ul intra12a?

2 răspunsuri:
| Bianka a răspuns:

Suntem in aceeasi situatie! Si eu am mai intrebat pe la profesori dar parca nu m-au auzit!
Ceea ce stiu e ca in a 11-a si a 12-a nu o sa mai faci mate, deci banuiesc ca nici BAC-ul nu-l dai din mate. Din romana da!
Si cred ca o sa dai la muzica ceva.depinde de ce iti alegi (canto, instrument, studii teoretice).
Imi pare rau ca nu ti-am dat tot raspunsul. Cand aflu iti spun!

| UbexFlo explică (pentru Bianka):

Ok, mersi mult si pentru atat.Eu sunt a10a si vreau sa ma transfer din semestrul 2.banuiesc ca o sa trebuiasca sa dau si diferenta la vreun instrument. Voce nu mi-e teama, n-am probleme.dar instrument.Nu stiu sa cant decat la flaut laughing