| anonim_4396 a întrebat:

dau funda! prietenul meu are media de admitere 9, 09 si isi doreste sa intre la mate-info.Din pacate examenul i-a cam stricat planurile.Anul trecut ultima medie cu care s-a intrat la mate-info a fost 5, 16 dar au fost 3 clase.Anul acesta sunt dar 2.Are sanse sa intre la prima clasa? Sunt 28 de locuri intr-o clasa, iar cu medii mari sunt vreo 18 elevi? Ce credeti.Argumentati va rog!

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Logic ca are sanse happy acum nu prea sunt multi care merg la mate-info.
mai multi merg la profile umane(stiinte sociale sau filologie)

si la real ( bio -chimie) deci are toate sansele sa intre la mate info in prima clasa

3 răspunsuri:
| 1Mihai1 a răspuns:

Orice e posibil...

| Henegar_Emil_Andrei_1998 a răspuns:

La mate info nu cred ca mai este asa mare inghesuiala deoarece si reducerea de o clasa deci eu cred ca va intra printre primii

| youcon a răspuns:

Intra mai mult ca sigur.