| adrianap a întrebat:

de ce nu mai merge forumul chisinau.ch?

15 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

S-a mutat pe :
mediashare.do.am.
sunt deja sute de filme, albume muzicale, etc.

| Turea_Aura_1970 a răspuns (pentru zdrangoi):

Multumesc mult! Deja am intrat si am descoperit cu bucurie o multime de lucruri faine.
Multumesc mult.

| Sly a răspuns:

Ipocritii ăia de la Libertatea au făcut plângere legală că cei de la chisinau.ch au postat gratuit animatia Strumfii pe pagina lor si le-a furat într-un fel mălaiul. Ticălosii! După ce că au scos putine, mai pisa si ochii. Dă-i naibii de zgărciti! Poate se întâmplă o minune si Forumul din Chisinau revine iar! Doamne ajută.

| Sly a răspuns:

E tot ce s-a mai putut salva.

| Picaciu2 a răspuns (pentru Sly):

S-a salvat putin dar e bine

| zdrangoi a răspuns (pentru Picaciu2):

S-a mutat pe :
mediashare.do.am

| Sly a răspuns:

A reaparut chisinau.ch!
http://chisinau-revival.blogspot.com

| zdrangoi a răspuns (pentru Sly):

Degeaba!
toate filmele se descarca cu "megaupload" care a fost inchis.
s-au desfiintat si site-uri ca ghinionist, 990 e aproape.
urmeaza probabil sa se inchida si multe altele.
ce sa-i faci, legea pentru respectarea drepturilor de autor.
o zi buna sa ai!

| Sly a răspuns (pentru zdrangoi):

Folositi - tor rentino - (fara spatiu)! Mi se pare cel mai tare T si găsesti cam tot ce vrei, mai ales filme HD!

| Turea_Aura_1970 a răspuns (pentru Sly):

Cum ma pot conecta?

| cornelstelistul a răspuns:

Poate se lucreaza pe site!

| Turea_Aura_1970 a răspuns:

Buna, cum ma pot conecta la noul chisinau.ch,aveam cont pana sa-l inchida si acum pe http://chisinau-revival.blogspot.com imi spune ca trebuie sa primesc invitatie?

| Sly a răspuns (pentru Turea_Aura_1970):

S-au mutat aici http://mediashare.do.am/

| zdrangoi a răspuns (pentru Turea_Aura_1970):

Site-ul s-a refacut pe :
mediashare.do.am
am facut acolo multe postari.