| AlexandraLLL a întrebat:

Buna Tpu..eu am dat probele pentru pedagogie la Elena Cuza ( Bucuresti ), am fost admisa la toate probele dar. azi ( 07.05. 2013) m-am dus la liceu pentru a vedea daca am trecut mai departe ..adica daca ma numar si eu printre cei 30 de copiii, deoarece s-au primele 300 de medii mari ..pe la ora 8 jumate ina eram la liceu pentru a afla...dar pana la urma am plecat deoarece se facuse destul de tarziu ..acum intreabrea este tonguee ce site pot vedea daca ma numar printre cei 30 de copiii?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe site-ul liceului, cred

| GabrielaIoana a răspuns:

Poti vedea pe www.edu.ro cand vor fi publicate azi sau maine.