| întrebărianonime a întrebat:

Bună TPU.
Eu sunt in Spania de 4 luni, sunt aici cu mătușa mea, nu m-am putut inscrie aici la liceu deoarece e Putin mai complicat, eu acum dacă plec înapoi in țară, mai am șanse să mă înscriu? Am facut cele 10 clase si stiind ca am sa vin aici am băgat actele de retragere de la liceu.
Vă rog frumos, mai am vreo sansa sa mă înscriu acum, dupa aproape 3 luni de când a început liceul?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din PĂCATE, acum NU te mai poţi înscrie sad
Doar la vară te vei putea înscrie şi vei începe cursurile în toamnă ( în anul şcolar 2016-2017 ).

Toate cele bune!

| neutrino a răspuns:

Nici chiar asa, si in Romania este complicat, chiar daca nu sunt 3 luni!